De vorba cu Irina Reisler

Full Version: DE VORBA CU MADA
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pe Madalina o cunosc din luna martie. Pina acum, nu am stiut cum arata. Timp de 6 luni, am corespondat pe mail, i-am recomandat tratamente corporale, am povestit despre regimul disociat, cu promisiunea ca, intr-o buna zi, imi va trimite fotografiile ei inainte/dupa.

"Cind am inceput regimul, nu stiu exact cite kg aveam, mi-am cumparat un cintar, iar cind m-am urcat prima data pe el am avut un soc: aveam 79.8 kg !

Acum, dupa 6 luni, am 62.7. Din martie, am tinut dieta destul de strict si nu am amestecat niciodata vegetalele cu animalele [...]

Asa cum ti-am mai spus, eu am avut vointa, dar tu (prin mail-uri, produse, site…TOT) mi-ai dat imboldul de care aveam nevoie si m-ai ajutat, atunci cind simteam ca nu mai pot. Ca sa trec peste acele zile, trebuia doar sa intru pe forum si sa citesc ce scriu doamnele de acolo si prindeam mereu forta…"

REPORTAJE SI ARTICOLE DESPRE ACEST PROGRAM DE SLABIRE:

- http://www.irinareisler.ro/2009/08/29/mi...#more-3329
Felicitari Mada!!! Arati fff. bine!! puup!
se poate fetelor!!
bravo Mada!!!
felicitari mada!!!!
puppppppp
buna mada! ma bucur ca ai avut curaj sa ne impartasesti experienta ta in lupta cu kg! felicitari pt ca esti o invingatoare!
Multumesc frumos, fara voi nu as fi reusit! Smile. Eu am avut vointa, dar voi fara sa stiti m-ati ajutat atunci cand simteam ca nu mai pot.
Felicitari Madalina
ai dovedit ca SE POATE
te imbratisezSmile
Felicitari Madalina!
mada vreau sa te felicit si eu. esti o invingatoare in lupta cu kg
felicitari!
Buna Mada!

Felicitari pt rezultatele obtinute! Schimbarea este radicala! Smile

Mult succes cu mentinerea!
Multumesc inca o data pentru felicitari!!!

Sustinerea voastra a fost foarte importanta, chiar daca nu am intrat pe forum, zilnic am citit tot ce s-a scris aici, iar reusitele voastre mi-au forta sa continui.
felicitari mada.ai fost si tu in umbra si eu o perioada sper ca peste luni de zile sa fie o schimbare si la mine
esti un exemplu! felicitari
Multumesc, Matita.

Sa nu te mai prind cu sper Tongue, sigur va fi o schimbare si la tine.Smile
da ai dreptate va fi voi reusi pentru ca vreau si pot
Smile
asa da..mai stam de vorba Big Grin
Pages: 1 2
Reference URL's