De vorba cu Irina Reisler

Full Version: POVESTEA ELENEI IANASI
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cind am cunoscut-o pe Elena Ianasi, mi-am dat seama ce inseamna, cu adevat, sa fii puternic. Suferise de curind o mastectomie si urma sa treaca prin operatia de histerectomie. Am trait impreuna momente de cu o puternica incarcatura emotionala, am trait alaturi de ea teama, temerile… Cind m-a sunat, la doar o ora dupa incheierea operatiei de histerectomie, mi-am dat seama ca am de-a face nu numai cu o Supravietuitoare, ci si cu o adevarata Invingatoare. “Sint bine, sint foarte bine !” – spunea Elena, rizind, imediat dupa trezirea din anestezie.

Din cauza tratamentului cu citostatice, Elena s-a ingrasat.

In campaniile de nutritie TV, ea a primit gratuit tratament cu Oyama Agaricus, Ciuperca lui Dumnezeu, pentru reechilibrarea rapida a organismului, dupa chimioterapie si histerectomie. “Sint efervescenta ca o sticla de sampanie !”, asa se caracterizeaza Elena, in citeva cuvinte.

Si in campania on-line, a beneficiat de acest tratament, in mod gratuit. A tinut disociatul 3+3 si a facut tratamentele corporale permise.

REPORTAJE SI ARTICOLE DESPRE ACEST PROGRAM DE SLABIRE:

- http://www.irinareisler.ro/prima-campani...n-romania/
Elenusa
multa sanatate iti dorescSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
te pretuiesc
Elenusha,FELICITARI!!! Smile Smile Smile
Trista, emotionanta, dar cu final fericit povestea Elenei!Smile
elenusa, stiu ca uneori mai citesti ce se intimpla pe aici... mie MI-E DOR DE TINE !!!
Smile si mie
si mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Si eu te pomenesc destul de des...inca mai fac reteta ta de Pasca...desi Pastele e departe!!! Big Grin
Felicitari Elenusa!! pup!
Felicitari elena!
mai asteptam retete delicioase si usor de facut!
Reference URL's