Thread Closed 
SI EU AM REUSIT !
12-08-2008, 03:36 PM (This post was last modified: 12-08-2008 03:38 PM by Ana-Maria.)
Heart SI EU AM REUSIT !

Eu sunt una dintre fetele care au reusit !
Iar pentru mine lupta nu s-a incheiat .
Miha ...e cu dedicatie pentru tine subiectul asta ... poop

Don’t immitate, innovate !
Find all posts by this user
12-08-2008, 04:02 PM (This post was last modified: 12-08-2008 04:08 PM by Mihaela Burtea.)
RE: SI EU AM REUSIT !
Anaaaa, buna!
Iti multumesc mult de tot Ana!
Nu stiu sa le deschid!
Stau inca prost la acest subiect (si eu care credeam ca stapanesc destul de bine calculatorul)!
Fetelor, cu mare drag va impartasesc din "secretele" mele!
Cum spunea si o vedeta din tara noastra care a slabit 30 de kg in 6 saptamani - mersul pe jos (macar o statie de transport in comun) - eu doua, urcatul scarilor si cat mai multa miscare care nu costa - este unul din secretele mele! Smile
12-08-2008, 05:55 PM
Buna Irina!
Buna Fetelor!
Sunt mandra ca si eu ma numar primtre cele care au reusit!
12-08-2008, 07:51 PM (This post was last modified: 11-09-2009 10:29 AM by Irina Reisler.)
Lucica, abia astept sa postez povestile voastre, ma stradui sa ma misc repede, dar am foarte mult de lucru, e si finalul de campanie, cu nebunie mare ! Din 20 dec, ma relaxez, intru in vacanta si ma voi ocupa exclusiv de site. Pina atunci, fac printre picaturi ! Dar, povestile voastre sint pregatite, pentru sectiunea "POVESTILE INVINGATORILOR" !

Pentru cei care nu stiu, Lucica a avut 100 de kilograme si a slabit singura aproape 40 ! Are 54 de ani si a suferit de cancer de sin. Adica nu i-a fost usor ! Si cu toate acestea, A REUSIT !

Salon By Irina Reisler - 0757.19.19.19
http://store.irinareisler.ro/
ireisler@gmail.com/0749.286.032
Visit this user's website Find all posts by this user
12-09-2008, 01:06 AM (This post was last modified: 11-09-2009 10:30 AM by Irina Reisler.)
AnaMaria cred ca toate cele care am participat la campanie am reusit,dar mai avem f.mult pana ce vom gata ce am inceput.Si cred ca toate doamnele care au avut curajul de a incepe acasa singure au reusit.Nu conteaza cat de mici sunt pasii,important e sa nu te opresti.

PANTERA ALBASTRA
Zambeste, maine va fi mult mai frumos Smile
12-09-2008, 10:42 AM
Buna Irina,buna fetelor,
Ma numesc Cristina si pot sa spun ca si eu am reusit!!!Am avut 96 de kg si acum am 77 kg.V-am tot urmarit de la distanta dar acum m-am hotarart sa devin activa.M-am hotarat sa ma alatur voua in lupta cu kg in plus pentru ca este mult mai usor sa ai suport din partea unor persoane care au trecut prin aceasta experienta.
Va pup si va doresc o zi frumoasaSmile)))
12-09-2008, 11:40 AM
Felicitari Cristina!
Bine ai venit printre noi!
Suport ai avut si o sa ai in continuare!
Timp sa avem ca restul se rezolva! A, si mai ales sanatate!
O zii buna si tie!
12-09-2008, 12:16 PM
Multumesc Mihaela...Smile)
Asa este..sanatate sa avem, ca restul se rezolva!!!!
12-09-2008, 12:30 PM
Bine ai venit, Cristina, in familia noastra ! Iti va fi bine aici, promitem !

Salon By Irina Reisler - 0757.19.19.19
http://store.irinareisler.ro/
ireisler@gmail.com/0749.286.032
Visit this user's website Find all posts by this user
12-09-2008, 02:30 PM
Multumesc Irina,multumesc fetelor pentru primire.Am sa va tin la curent cu evolutia mea...
In ultimul timp am luat o pauza de la dieta si am reusit sa ma mentin...ceea ce cred ca este important.Dar acum pauza a luat sfarsit si revin la lupta cu forte tari si cu voi alaturi!!!!
Pupici dulci de la SibiuSmile
12-09-2008, 02:50 PM (This post was last modified: 12-09-2008 02:51 PM by Dorina-Ana.)
Ceau Cristina ,asta pt. ca esti de la Sibiu!
Felicitari! Spor la slabit in continuare!
Eu tot nu am reusit sa-mi pun poza,of,rau e sa fii incepatoare!
12-09-2008, 03:02 PM
Servus Dorina..asta pentru ca sunt de la Sibiu Smile
Multumesc mult!!!
De maine imi reiau programul la sala..eu sunt mare fan sport..asta pentru ca imi permite sa fiu mai lejera la mancare si sa slabesc sanatos.
M-am apucat in luna aprilie de sport si am mers de 3 ori pe saptamana.De o luna nu am mai fost..am simtit nevoia de o pauza si am avut si ceva probleme in familie(bunica mea a paralizat).
Dar maine seara sunt la sala,azi merg la masajSmile

Va pup
12-09-2008, 03:05 PM (This post was last modified: 12-09-2008 03:11 PM by Dorina-Ana.)
Ma bucur ca esti din sibiu ,chiar as vrea sa vb cu tine pt ca si eu stau acum in sibiu,cu toate ca sunt din bucuresti! Smile
Si eu am slabit ,datorita emisiunii SUPRAVIETUITORII!!!!!!!!!!! Smile Smile Smile
12-09-2008, 03:14 PM
Esti din Bucuresti?Nu stiam...Puteam sa bag mana in foc ca esti din Sibiu...Nu conteaza asta ...noi te-am adoptat aici in Sibiu si daca o sibianca ca mine nu si-a dat seama ca esti din Bucuresti...asta insemana ce este de aici!!!
Nu conteaza de unde suntem,important este sa ne simtim bine!!!
Si eu ma bucur ca suntem mai multe fete din Sibiu.Abia astept sa vorbesc si cu Ana Maria.
Iti stau la dispozitie cand vrei si poate profitam ca suntem in acelasi oras si reusim sa ne si vedem.Big Grin
12-09-2008, 03:22 PM
Tocmai asta era si ideea mea si chiar imi doream sa pot vb cu cv atat de aproape(sibiu) Smile
Thread Closed 

Forum Jump:

Atentie! Publicitatea facuta in mesaje, la firme, clinici, saloane, aparate, tratamente si produse este interzisa. In caz contrar, administratorul site-ului isi rezerva dreptul de a reedita mesajele respective. Singura forma de reclama permisa este cea oficiala, prin contracte de publicitate.