Thread Closed 
MENTINEREA, DUPA DIETA (4)
06-18-2011, 03:29 PM
RE: MENTINEREA, DUPA DIETA (4)
pupici dragelor!!!
Adi ce ne am nimerit si eu am facur exfoliere cu zat de cafe Smile

ma apuc de calcat...sa am spor la cate am Smile

Inaltime:1.72
Start diso:
13.01.11-85.2 kg
13.02.11-78.8 kg
13.03.11-75.0 kg
13.04.11-72.9 kg
13.05.11-70.6 kg stop diso
17.01-73.4 kg
Find all posts by this user
06-18-2011, 03:30 PM
wow deja o noua cameruta,Irina Heart
doamnelor s-o stapaniti cu...grija,pupicei Smile

PANTERA ALBASTRA
Zambeste, maine va fi mult mai frumos Smile
buna ziua Irina ... buna ziua doamne roz ...

bine v-am gasit la noul etaj ... va doresc sa gazduiti cat mai multe doamne invingatoare Smile

va pup Heart

"Perseverand, melcul a ajuns pe Arca lui Noe."
regim diso 07.09.2009/02.08.2011 : 101,7kg/73,8kg
regim diso 15.01.2012/19.07.2012 : 75,8kg/67,6kg
Adriana, fericit-o Smile, bietul iubi, itzi spun eu ce sauna am facut cat am gatit si am facut si legume la cuptor si o tarta cu cireshe pentru sotzul meu, care de la o vreme il trazneshte cate o pofta de ma sperie Big Grin el nu a fost niciodata fan dulce Smile pup

18.01.2010 85 kg
18.11.2010 62,5 kg stop diso
05.04.2011 61 kg
30.12.2011 58kg
06-18-2011, 03:31 PM (This post was last modified: 06-18-2011 03:32 PM by elena_paprika.)
pup Ana Maria mult spor Smile
Ana,Adriana pup Smile
hi hi hi Ana,el isi permite,pup Smile
pup Monica,muahhhh Heart

PANTERA ALBASTRA
Zambeste, maine va fi mult mai frumos Smile
06-18-2011, 03:58 PM (This post was last modified: 06-18-2011 04:13 PM by Adriana22.)
AnaM spor la calcat.

Monica, Elena, pup.

Ana, si el a copt ardei kapia, deci iti dai seama...

Eu am papat, m-am desfoliat, dat cu Crio si acum dardai Big Grin Unde ca am facut si exfoliere, plus cellucomplex care are efect de incalzire, asa ca acum stau sub plapuma si mi-e friiiig
Hai, ca incepe sa-mi fie ok. Adica mai simt rece, dar e senzatia aia faina Smile

PANTERA LILA
06-18-2011, 04:22 PM (This post was last modified: 06-18-2011 04:35 PM by gabriela68.)
Buna ziua dragele mele! Va pup!
Avem camarutza noua!!!! Smile Sa creasca mare si sa se umple de doamne invingatoare!

Eu am inceput ziua in forta, asa cum stiu eu Big Grin V-am spus ca vreau la sala? Ei am ajuns, am facut 2 ore, una de aerobic cardio si una de zumba, dupa care am facut piata, ceva de papa, curatenie, spalat... mai am o masina plina ... si sa va zic, ca vreau sa ma apuc si de calcat? Tongue
Surior, felicitari pentru evaluare! Heart nici nu putea fi altfel! }{
Iulia, superba printesa, superb buchetul! A ajuns si parfumul florilor la noi! Smile
Andreea mica, la 12 noaptea face abdomene Tongue ... durerea aia de sub coaste, sper sa fie febra musculara, pentru ca alt fel de durere inseamana pozitie incorenta si nu e bine!
Pucca Big Grin frumos te-ai trezit dimineata Tongue
Andreea, Ana, Adriana, Miki, Dana, Ana M (puteai sa spui si iti aduceam si rufele mele la calcat Tongue ), Monix , d-na Elena, Monica va pup!

„PANTERA FUCHSIA”
06-18-2011, 04:50 PM (This post was last modified: 06-18-2011 05:14 PM by monicax.)
Irina, dragele mele, pupici meleoane pentru voi toate!
Acu` statui si io jos, prima oara pe ziua de azi. Demeneatza parc (fara biciclete, cum planuisem, doar cu mingea si paletele), apoi curatenie, bucatareala, masina de cusut, papat, spalat vase...ufff, acu` statui!
Ma hodin nitel si apoi o iau din loc dupa un cadou, ca deseara merem la o petrecere.
Va doresc un WE minunat!! }{Heart
Vad ca sunteti harnicute tare! Ma rog, cu neshte exceptii (Adriana, spre ex.???Big Grin ).
Sa va spun ca eu am la dospit, pe masa, neshte gogoshi??Tongue E prima oara ca fac. M-a zapacit copilu` in parc ca vrea d-alea de la ghereta. I-am zis ca-i dau de la ghereta de nu poa` sa duca!Angry Doamne, va jur, nici nu poti trece pe langa ele, in asa hal pute uleiul ala! Eu cred ca nu-l schimba toata vara!!
Asa, daca a poftit copilu`, m-am executat, ce sa fac. Acu` sa vedem ce iese.
Ma intreb daca or merge si coapte, la cuptor?!Dodgy

Va puuup
Irina, te pup tare si saru` mana de casuta noo, de tot ce faci! }{Heart

Niciodata nu e prea tarziu!
06-18-2011, 05:11 PM
Am venit cu pupici lesinati, dragelor, s-aveti o dupa-amiaza minunata! Heart

Monix, ies si la cuptor, le-am facut eu fetelor dupa tot a asemenea patanie ca a ta! Big Grin eu le-am facut atunci cu ciocolata c-asa a fost comanda Big Grin am decupat cu paharul din aluat forma de gogoasa am pus ciocolata rasa si-apoi inca o forma decupata cu paharul... am avut grija sa fie bine lipite marginile, iar cand le-am scos din cuptor le-am pudrat imediat! pofta buna! Smile ne aduci si noo?! Angel

Am reusit!!!!! Big Grin
12.08.10 - 78kg Start diso - H=1.62m
12.03.11 - 62kg Stop diso - Start mentinere
Se poate, daca iti doresti indeajuns!!! Smile
06-18-2011, 05:12 PM
Monix Big Grin ... gogosi coapte in cuptor? sigur iese paine aromata Tongue

„PANTERA FUCHSIA”
06-18-2011, 05:17 PM
uite astea sunt, stiam eu ca am poza pe undeva! o sterg dupa ce le mancati! Tongue    

Am reusit!!!!! Big Grin
12.08.10 - 78kg Start diso - H=1.62m
12.03.11 - 62kg Stop diso - Start mentinere
Se poate, daca iti doresti indeajuns!!! Smile
06-18-2011, 05:22 PM
Iulia, chiar nu am crezut ca merg facute la cuptor Huh ... nu, mai bine inghetata Tongue

„PANTERA FUCHSIA”
06-18-2011, 05:24 PM
Heyyyy, Monix, cum adica nu-s harnicutza????? Pai curatenia nu am facut-o eu???? Angry

PANTERA LILA
06-18-2011, 05:24 PM
Omu` zice ca sa nu-mi bat joc de ele. Ca intelege ca n-am vrut de la uleiul imputit din parc, acu` nici cu ulei curat, acasa?! Zice ca totu` are o limitaBlushBig Grin
Prin urmare, s-a votat varianta prajita!Smile
Buba e ca n-au prea crescutConfused

Nore, pup }{, pantalonii i-am modificat ca erau ushor evazati si nu-mi veneau bine. Sunt 2 perechi super frumoase, una de jeansi bleu deschis si una subtire, 3/4, roz, de vara. Ambii pantaloni erau ushor evazati. Si ambii marimea 40, in care jur ca eu in mod normal nu prea intru la firmele respective. Cred ca au gresit eticheta. A! si ambii sunt capatati de la o pretenaTongue , alaturi de un sac de bluze si camashi. Ea e cu un numar mai subtire ca mine, dar sotul ei ii aduce de peste tot, cand mai pleaca, haine cu 1 nr. mai mari. Asa vede el, saracu`.. Io zic s-o vada asa si on continuare, ca tare bine au picat!TongueBig Grin Vezi tu...si eu am dat acu` ceva vreme 2 saci de haine, unele nepurtate niciodata, din epoca "straveche", unei colege. Haine bune, frumoase, elegante, multe din ele nu si-ar fi permis sa si le ia. S-a bucurat enorm! Acu` mi-a venit si mie randu`Tongue

Dana }{, te dai la francezu` meu?Big Grin Hai ca ne auzim noi, pe telefon si-ti povestesc cum arataSmile

Niciodata nu e prea tarziu!
06-18-2011, 05:25 PM
Pentru asta, te prezinti cu un lighean de gogosele la mine! Tongue

PANTERA LILA
Thread Closed 

Forum Jump:

Atentie! Publicitatea facuta in mesaje, la firme, clinici, saloane, aparate, tratamente si produse este interzisa. In caz contrar, administratorul site-ului isi rezerva dreptul de a reedita mesajele respective. Singura forma de reclama permisa este cea oficiala, prin contracte de publicitate.