Thread Closed 
IMPORTANT, PENTRU MAMICI - DISCUTII INTRE/PENTRU MAMICI. SFATURI, SOLUTII, POVESTI
09-14-2013, 11:03 AM
RE: IMPORTANT, PENTRU MAMICI - DISCUTII INTRE/PENTRU MAMICI. SFATURI, SOLUTII, POVESTI
Buna dimineata mamici, pui mici, doamnelor, burtica
Va pupacim si va dorim un week-end cat mai usor si frumos
Daniella multumesc frumos ...da se vad bine cele 10 kg...mai ales la haine ca nu mai am cu ce sa ma imbrac...toate fustele si pantalonii de servici imi sunt mari de nu mai pot sa ii imbrac nici cum Big Grin
Dalyna pupicei si multimim....noi in sfarsit suntem mai linistite cu dintisorii....au iesit colturile la fiecare canin...de acum asteptam sa creasca sa nu ne mai intrebe lumea unde ne sunt caninii Smile....pupicei la puii tai.....inca un pic si scapi si de dintisori.....week-end-ul asta cred ca te pregatesti de scoala cu Stefan....deja il vad cum isi pregateste lucrurile si ceasul sa sune Smile....mult succes in noul an scolar.
Aura te pup....ma bucur ca ati ales gradinita....sa vezi ce te va surprinde Paula zi de zi cu lucruri invatate la gradinita.
Irina te pup si multumesc pentru complimente....la slabit m-au ajutat foarte mult si tratamentele de la Post Quam (le-am deschis abia anul asta prin februarie)...o perioada nu m-am atins de ele ca nu prea imi place sa imi pun si la picioare benzile cu lichid Frio pana mi-a venit ideea sa imi pun doar la talie caci de fapt si de drept pe mine ma intereseaza sa dau burta jos ca la picioare stau destul de bine.....si asa am reusit fara mare efort in fiecare seara sa ma dau cu therma si sa aplic banda cu lichid frio Smile....
Adri te pup si multumesc....FELICITARI SI TIE....CASA DE PIATRA SI SA FITI SANATOSI!!!!....te-am vazut in pozici ...esti superbaaaa....mi-a placut tare mult rochitica ta si machiajul......foarte frumosi amandoi si ma bucur tare mult pentru voi.....
Miki pupicei la nazdravanul vostrul....l-am vazut dansand...doamne cat e de scumpel si ce mare a crescut....multumesc de complimente
Monik frumusica...te pup si multumesc...da au crescut copiii nostri....nici mie nu imi vine sa cred cand ma uit la Mely cat de repede a trecut timpul.
Mamici, pui mici, va pupam si va imbratisam cu drag.

Nu pot schimba directia vantului,dar pot schimba pozitia velelor astfel incat sa ajung intotdeauna la destinatie. J.Dean
25 Apr 2010-87.7kg/Feb 2011-75.9kg, B-99, T-86(bebe in burtica)
28 Oct 2012-82.2kg
28 Nov 2012-79 kg
28 Dec 2012-77.9kg
Find all posts by this user
09-14-2013, 07:09 PM
RE: IMPORTANT, PENTRU MAMICI - DISCUTII INTRE/PENTRU MAMICI. SFATURI, SOLUTII, POVESTI
buna seara mamici & pitici frumosi Smile
Mely te pup tare frumusica esti Smile
Ramy te pup,felicitari arati grozav,muah,muah Smile
Dalyna pupici x 3 sper ca acum sunt bine toti Smile nu prea aveti timp de pliciseala
Mikisor la multi ani ptr Cezar,sa fie sanatos,de frumos nu mai vb si noi va iubim mult,mult Heart

PANTERA ALBASTRA
Zambeste, maine va fi mult mai frumos Smile
09-14-2013, 11:53 PM
Va pup si eu!

Intai,trebuie sa o felicit pe Ramy pentru felul in care arata,bravo,ai slabit frumos!Pupici si pentru papusica ta scumpica!Multumim pentru urari! Smile Pai daca Rares o tine in ritmul asta chiar scapam in curand de dintisori Smile i-au iesit toate 4 maselutele+2 canini iar al treilea e pe punctul de a iesi si el! Wink
Adriana \Smile/ trebuie sa recunosc ca mi-a stat inima in loc cand am vazut post de-al tau aici AngelTongue
Mikishor,sa cresteti mari si sanatosi! Smile
Noi ieri am terminat cu aerosoli,antibiotice,mers la pansat ,etc...sper si eu sa ne potolim macar pentru o perioada! Rolleyes
Aura,Monikule,dna Elena,va pupacesc! Smile

Sa aveti un weekend frumos langa cei dragi! Heart

07.12.2010-51,5kg
15.08.2012 -60,4kg ...back in business Big Grin
22.10.2012 -58,8kg-start dieta calorii negative
28.11.2012 -55,7kg

Puiutz de pantera roz! Big Grin
09-15-2013, 12:47 AM
pup Dalyna,doamne ajuta sa fiti bine de acum,wk minunat si voua Heart

PANTERA ALBASTRA
09-15-2013, 11:56 AM
Buna dimineata, dragelor.

Ramy, multumim frumos. Va pup.

Dalyna, nu a fost intentia mea sa-ti dau emotii Tongue Pupici dulci.

PANTERA LILA
09-16-2013, 11:13 AM
Buna dimineata mamici si copilasi,

Tuturor scolarilor, va urez un an nou scolar bun, plin de rezultate frumoase care sa-i bucure pe parintii vostri!

Dalyna:Heart...stiu draga mea ca esti/sunteti cu gandul la mine/noi si pt asta va pup si va imbratisez cu mare,mare drag! Trec toate, important e sa fim sanatosi cu totii! La Stef, chiar daca nu mai e acelasi entuziasm, sigur va gasi el altceva de care sa fie entuziasmat si sa te "toace" Big Grin. L-am admirat pe junior pe FB...tare dulce si luminos este, mai ales cand rade, ti se umple sufletul de bucurie uitandu-te la el. Doamne ajuta intr-adevar sa va linistiti si sa ajungi sa te plictisestiRolleyes. Pupici tuturor!
Ramy: ce frumoase sunteti si ce i-a crescut perisorul lui Mely!!! Mie una mi se pare ca-l are un pic mai des decat era inainte. Iar tu arati super, super bine! Bravo tie pt cum te-ai mobilizat! Multumesc tare mult pt complimente! Daaa, mai e putin...e tare asteptata matza mea si se pare ca se lasa si mai asteptata, vrea sa iasa exact la termen. Drum bun spre casa si sa petrecti frumos! Va puppp!!!Heart
Daniella: scuze ca raspund cu intarziere, dar uite ca in ultimul timp nu am mai ajuns si pe aici. Termenul se stie dar cred ca l-ai uitat tu...19 septembrie, odata cu ziua Irinei!Wink
Aura: Doamne sfinte, de ce sa ma supar...e normal sa aveti si voi emotii...poate voi aveti mai multe ca mineBig Grin...eu una nu mai am rabdare, dar asta e...stam si o asteptam pe printesaSmile. Lasa ca o sa-i fie bine lui Paulici la gradi. Ti-aduci aminte prin ce emotii a trecut si Ramy si cat de repede s-a adaptat Mely. Asa va fi sigur si la voi! Va pupacesc dragelor!
Miki: La Multe lunite si anisori ochisorilor frumosi de Cezar! Sanatate si toate cele bune! Pupici!

Mamici, pitici, scolari sa aveti o saptamana frumoasa si linistita! Sper doar sa va "nelinistesc"eu cu o veste si cu niste poze!Big Grin

Daca va fi sa inseli, inseala-ti stomacul!
Daca va fi sa simti foame, simte foame de iubire!!!

02.01.2014-diso G= 113,2kg
09-25-2013, 10:10 PM (This post was last modified: 09-25-2013 10:12 PM by elena_paprika.)
pup mamici & puiuti frumosi si cuminti Smile
Ramy pupici tare bine arati,pupici lui Mely frumoasa Smile
Aura merge Paula la gradi?uiof,ce mare se facu,pup Smile
Dya pupacesc,am venit sa va astept in camaruta voastra Heart Heart

PANTERA ALBASTRA
09-25-2013, 11:00 PM
Buna seara mamici&bebei& (inca) burtica!
Dya, va asteptam sanatoase acasutza Heart    

"Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma."
09-26-2013, 01:04 PM
Doamnelor, incepind de astazi, mutam pagina mamicilor, la topicul ramas activ pe forum, in cameruta roz. Pupici, tuturor !

Salon By Irina Reisler - 0757.19.19.19
http://store.irinareisler.ro/
ireisler@gmail.com/0749.286.032
Visit this user's website Find all posts by this user
Thread Closed 

Forum Jump:

Atentie! Publicitatea facuta in mesaje, la firme, clinici, saloane, aparate, tratamente si produse este interzisa. In caz contrar, administratorul site-ului isi rezerva dreptul de a reedita mesajele respective. Singura forma de reclama permisa este cea oficiala, prin contracte de publicitate.